N. Kyrgios ilsisi, S. Tsitsipas daugiausiai nuobaudų susilaukęs žaidėjas "AO"

Twitter nuotr.
2019-03-02 13:30 Teniso TV

Nors nuo Australijos didžiojo kirčio turnyro praėjo nemažai laiko, tačiau tik dabar visi skaičiai iškyla į viešumą ir yra kur kas labiau akcentuojami. Nors teniso blogiuku yra laikomas australas Nikolas Kyrgiosas (ATP 72), kuris tikrai dažnai susilaukia nuobaudų visuose ATP turnyruose, tačiau šį kartą jį aplenkė kitas jaunas žaidėjas.

Graikijos talentas Stefanas Tsitsipas (ATP 11) tapo šių metų lyderiu pagal nuobaudas pirmame didžiojo kirčio turnyre sezone. 20-metis graikas turėjo grąžinti net 18 tūkstančių dolerių ATP turo direkcijai. 3 tūkst. AUS dolerių baudą jis gavo už ketvirtfinalio mače šnekėjimą su savo treneriu, dar 15 tūkst. už negražų bendravimą su teisėjais.

Turnyre jis uždirbo 1,125,000 Australijos dolerių. Visgi po tokio prizo atiduoti atrodo nežymią dalį turėtų būti nesunku.

Tuo tarpu turnyre taip pat pasižymėjo Novakas Djokovicas ir gavo 5,000 AUS dolerių baudą už nesportinį elgesį. Aleksandras Zveveras ir Dominikas Thiemas turėjo sumokėti po 4 tūkst. Australijos dolerių.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...