N. Džokovičius vargo antrame sete, tačiau nugalėjo prancūzą

Twitter nuotr.
2019-05-09 16:49 Teniso TV

Pirmoji reitingo raketė Madrido "Masters" turnyre iškopė į ketvirtfinalio etapą. Novakas Džokovičius per du setus nugalėjo Jeremy Chardy (ATP 47) ir tarpusavio susitikimuose pirmauja 13-0.

Serbas mačą pradėjo labai lengvai, tačiau antrame sete strigo ir mačą laimėjo tik rezultatu 6-1, 7-6. Visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes.

Pirmame sete buvo akivaizdus lygių skirtumas, o prancūzas judėjo žymiai lečiau ir nebuvo agresyvus, ko pasekoje be pasipriešinimo pralaimėjo setą.

Antroji partija klostėsi žymiai kovingiau ir atkakliau, o 47-oji raketė demonstravo puikų padavimą, kuris palengvino kelią į laimėtus geimus. Serbijos tenisininkas strigo ant savo padavimų serijų ir kartą net suteikė varžovui setbolą, tačiau juo pasinaudoti priešininkui nepavyko.

Pratęsime geriau pasirodė reitingo lyderis.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 160,920 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Marinas Čiličius (ATP 11).
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...