N. Džokovičius vargo antrame sete, tačiau nugalėjo prancūzą

Twitter nuotr.
2019-05-09 16:49 Teniso TV

Pirmoji reitingo raketė Madrido "Masters" turnyre iškopė į ketvirtfinalio etapą. Novakas Džokovičius per du setus nugalėjo Jeremy Chardy (ATP 47) ir tarpusavio susitikimuose pirmauja 13-0.

Serbas mačą pradėjo labai lengvai, tačiau antrame sete strigo ir mačą laimėjo tik rezultatu 6-1, 7-6. Visa kova truko 1 valandą ir 27 minutes.

Pirmame sete buvo akivaizdus lygių skirtumas, o prancūzas judėjo žymiai lečiau ir nebuvo agresyvus, ko pasekoje be pasipriešinimo pralaimėjo setą.

Antroji partija klostėsi žymiai kovingiau ir atkakliau, o 47-oji raketė demonstravo puikų padavimą, kuris palengvino kelią į laimėtus geimus. Serbijos tenisininkas strigo ant savo padavimų serijų ir kartą net suteikė varžovui setbolą, tačiau juo pasinaudoti priešininkui nepavyko.

Pratęsime geriau pasirodė reitingo lyderis.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 160,920 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Marinas Čiličius (ATP 11).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...