N. Džokovičius po dramatiškos kovos nusileido D. Thiemui

Londone vykstančiame ATP finaliniame turnyre staigmeną pateikė Austrijos atstovas, kuris įveikė buvusį reitingo lyderį. Dominikas Thiemas (ATP 5) po trijų setų kovos nugalėjo serbą Novaką Džokovičių (ATP 2) ir tapo grupės lyderiu.

Galutinis rezultatas 6-7, 6-3, 7-6, o korte žaidėjai praleido net 2 valandas ir 50 minučių.

Susitikimas buvo atkaklus ir permainingas, o jame netrūko apsikeitimų geimais. Pirmame sete N. Džokovičius jau turėjo geimo pranašumą, tačiau jo neišlaikė ir teko žaisti pratęsimą. Tiesa, jame pavyko laimėti pirmą partiją ir išsiveržti bendrame rezultate į priekį.

Antroji partija jau nuo pradžių serbui nebuvo sėkminga. Jis pralaimėjo savo padavimų seriją ir nepajėgė išlyginti rezultato, kas leido austrui išlyginti bendrą rezultatą setais.

Lemiamoje mačo dalyje tenisininkai net du kartus apsikeitė padavimų serijomis. Visgi, nors 2-oji reitingo raketė pajėgė abu kartus išlyginti rezultatą, bet pratęsime jis lemiamu momentu suklydo ir pralaimėjo akistatą.

Tai buvo 4-oji D. Thiemo pergalė prieš šį varžovą iš 11 bandymų.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 9 milijonai JAV dolerių,o 5 pergales iš tiek pat galimų pasiekęs žaidėjas užsitikrintų 2,712 mln. JAV dolerių.