N. Džokovičius turėjo vargo pirmame sete, tačiau iškovojo pergalę Indian Velse

Geriausias pasaulio tenisininkas "Masters" turnyrą JAV pradėjo pergale ir užsitikrino vietą sekančiame etape. Novakas Džokovičius (ATP 1) po dviejų setų kovos, kurioje buvo ir pratęsimas nugalėjo vietinį žaidėją Bjorną Frantagelo (ATP 128), kuris iki tol sėkmingai įveikė atranką ir pirmą etapą.

Serbas žaidė pirmą akistatą nuo "Australian Open" turnyro, tačiau jam tai nesutrukdė pasiekti pergalės rezultatu 7-6, 6-2. Visas susitikimas truko pusantros valandos.

Pirmame sete matėsi, kad N. Džokovičiui trūksta žaidimo patirties ir apšilimo. Jis pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau varžovas nesugebėjo jos paversti laimėtu setu ir rezultatas tapo lygus. Vėliau pratęsime serbas palaužė varžovą ir laimėjo pirmą setą.

Antrame viskas buvo paprasčiau ir dvigubu pranašumu pirmoji raketė laimėjo setą ir mačą.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gaus 48,775 $ ir 45 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Philippas Kohlschreiberis (ATP 39).