N. Džokovičius turėjo vargo su M. Čiličiumi, tačiau pateko į pusfinalį (VIDEO)

2018-11-03 09:14 Teniso TV

Būsima pirmoji pasaulio raketė ir toliau žaidžia kokybišką bei pergalingą tenisą, kurio dėka pasiekė pusfinalio etapą Paryžiaus "Masters" turnyre. Novakas Džokovičius (ATP 2) po trijų setų kovos palaužė kroatą Mariną Čiličių (ATP 7) ir užsitikrino vietą pusfinalyje, kuri jį dar labiau nutolins nuo antros reitingo vietos kitą savaitę.

Galutinis akistatos rezultatas 4-6, 6-2, 6-3, o visa kova truko 2 valandas ir 12 minučių.

Jau nuo pirmo seto abu žaidėjai norėjo įrodyti savo vertę ir patekti į kitą etapą, o jų pastangos matėsi kuriantis lemiamus taškus ant priešininko padavimų serijų. Visgi nors abu žaidėjai turėjo progų laimėti varžovo geimą, tačiau tą pavyko padaryti tik kroatui, kuris ir laimėjo pirmą setą.

Antrame sete jau iniciatyva priklausė serbui, kuris du kartus palaužė varžovo padavimo seriją ir lengvai išlygino bendrą rezultatą setais.

Lemiamas setas buvo pilnas intrigos ir abu žaidėjai turėjo pranašumą, bet pirmas jį susikūrė M. Čiličius, kuris išsiveržė į priekį seto pradžioje. Iniciatyvos aukštaūgiui iš Kroatijos išlaikyti nepavyko ir netrukus rezultatas tapo lygus, o vėliau jau 2-oji pasaulio raketė išsiveržė į priekį ir triumfavo mače.

Tai buvo jau 16-ta pergalė iš 18 galimų jų akistatose.

Už patekimą į pusfinalį Novakas gaus 240,235 € ir 360 reitingo taškų. Kitame etape jo lauks akistata su Rogeriu Federeriu (ATP 3).

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...