N. Džokovičius dviejų pratęsimų trileryje nugalėjo D. Thiemą ir pateko į finalą (VIDEO)

Pirmoji reitingo raketė įrodė, kodėl ji verta būti geriausia ir po sunkios kovos užsitikrino vietą Madrido "Masters" finale. Novakas Džokovičius turėjo kaip reikiant paplušėti, kad prasimuštų į kovą dėl titulo, tačiau rezultatu 7:6, 7:6 jis nugalėjo austrą Dominiką Thiemą (ATP 5).

Visas susitikimas truko 2 valandas ir 25 minutes.

Nors serbas yra dažnai kritikuojamas dėl žaidimo ant grunto, šiandiena jo priešininkas buvo aukščiausios klasės šios dangos ekspertas, tačiau jam pavyko rasti kelią į pergalę.

Pirmame sete jis atsilikinėjo rezultate pralaimėjęs savo padavimų seriją, tačiau sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau pasiekti pratęsimą, kuriame padarė mažiau klaidų ir laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete iš pradžių situacija buvo panaši, nes N. Džokovičius utrėjo deficitą, bet jį ir vėl panaikino. Seto pabaigoje jau 5-oji raketė turėjo rimtų problemų, nes atidavė savo geimą varžovui. Tiesa pastarąjam nepavyko išnaudoti savo padavimų setui mačui laimėti ir teko žaisti antrąjį pratęsimą, kuriame viskas ir paaiškėjo.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 608,700 € ir 600 reitingo taškų. Finale laukia akistata su S. Tsitsipu (ATP 9).

Priminsime, kad N. Džokovičius gali iškovoti jau trečią šio turnyro titulą.