N. Džokovičius neturėjo vargo ir su prancūzu

Pirmoji pasaulio teniso raketė be problemų pateko į trečią Australijos didžiojo kirčio turnyro etapą. Novakas Džokovičius (ATP 1) per tris setus nugalėjo prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą (ATP 179) ir užsitikrino vietą trečiame etape.

Galutinis mačo rezultatas – 6:3, 7:5, 6:4, o visa kova truko dvi valandas ir devynias minutes. Progą antrajame sete žaisti pratęsimą turėjęs prancūzas nesugebėjo laimėti savo paduodamo geimo. Panašūs neišnaudoti šansai jį lydėjo ir visame mače, o tai reiškė pralaimėjimą. Abu žaidėjai demonstravo tvirtą vyrišką tenisą – J. Tsonga atliko 10 padavimų be atsako ir 30 vinerių, o N. Džokovičius 12 ace'ų ir tik trimis daugiau vinerių nei varžovas.

Kitame etape serbo laukia jaunasis kanadietis Denisas Šapovalovas (ATP 27).

Priminsime, kad praeitais metais serbas pasiekė ketvirtą turnyro etapą.