N. Džokovičius neturėjo problemų su kanadiečiu ir lengvai pateko į aštuntfinalį

Pirmoji pasaulio raketė nesunkiai prasibrovė į aštuntfinalio etapą po lietaus pertraukos. Novakas Džokovičius antrame turnyre etape pranoko Denisą Šapovalovą (ATP 22) ir dabar lauks savo aštuntfinalio susitikimo, kuris turi įvykti šiandien vakare.

Serbas pergalę pasiekė rezultatu 6-1, 6-3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 8 minutes.

Jau pirmame sete, sužaidus keletą geimų matėsi totalus reitingo lyderio pranašumas, kuris jam leido lengvai laimėti pirmą partiją.

Antrame sete jaunasis kanadietis laikėsi kiek ilgiau ir sėkmingai išsaugojo 6 lemiamus savo padavimo serijos taškus. Visgi vėliau N. Džokovičius rado kelią kaip apžaisti priešininką ir išsiveržė į priekį bei triumfavo susitikime.

Už patekimą į aštuntfinali žaidėjai gauna 64,225 € ir 90 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia P. Kohlschreiberis arba M. Cecchinato.