N. Džokovičius nepakartojo R. Nadalio klaidų ir finale lengvai nugalėjo S. Tsitsipą (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-13 08:16 Teniso TV

Pirmoji reitingo raketė dar labiau sustiprino savo pozicijas ir nutolo nuo savo persekiotojų. Novakas Džokovičius Madride vykusiame "Masters" lygio turnyre pranoko visus varžovus, o finale lengvai nugalėjo Stefaną Tsitsipą (ATP 9) ir iškovojo jau 3 šio turnyro titulą.

Serbas didelių problemų neturėjo ir pergalę pasiekė rezultatu 6:3, 6:4, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 33 minutes.

Jau pirmo seto pradžioje reitingo lyderis susikūrė pranašumą palauždamas varžovo padavimo seriją. Išsiveržęs į priekį jis neturėjo jokių problemų ir lengvai laimėjo pirmą partiją.

Antroje susitikimo dalyje graikas priešinosi kiek ilgiau, tačiau setui einant į pabaigą jis vėl pralaimėjo savo geimą ir netrukus pralaimėjo susitikimą.

Už iškovotą titulą N. Džokovičius gaus 1,202,520 € ir 1000 reitingo taškų, tuo tarpu finalistas tenkinsis 608,700 € ir 600 taškais.

Tai jau 32-asis Serbijos tenisininko "Masters" titulas.

Video:
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...