N. Džokovičius negailestingai nušlavė L. Pouille is pateko į finalą Melburne

2019-01-25 12:27 Teniso TV

Reitingo viršūnėje besipuikuojantis serbas Novakas Džokovičius ir toliau išlaikys šią poziciją. Jis puikiai pasirodė „Australian Open“ pusfinalyje ir nepasigailėjo savo varžovo iš Prancūzijos Luco Pouille (ATP 31).

Mačas truko viso labo valandą ir 24 minutes, o jo rezultatas kalba pats už save - N. Džokovičius nušlavė varžovą 6:0, 6:2, 6:2. Prancūzas viso mačo metu negalėjo įsijausti į žaidimo rimtą, o N. Džokovičius tuo puikiai naudojosi. L. Pouille atrodė žymiai prasčiau nei praėjusiuose savo mačuose, tačiau jam nėra ko nusiminti - juk tai geriausias pasiekimas jo karjeroje.

Tuo tarpu teniso gerbėjų ir ekspertų laukia tikras desertas: „Australian Open“ finale susitiks ilgamečiai varžovai, kurie paskutinį kartą parodė tikrą klasę šio turnyro finale 2012-aisiais - Rafaelis Nadalis (ATP 2) prieš Novaką Džokovičių. Tai bus jau 53 šių tenisininkų susitikimas tarpusavyje. N. Džokovičius sieks iškovoti jau septintąjį titulą Melburne, o ispanas - antrąjį.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...