N. Džokovičius lengvai įveikė R. Federerio skriaudiką ir pateko į "US Open" pusfinalį

2018-09-06 08:41 Teniso TV

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir daugkartinis šio turnyro nugalėtojas Novakas Džokovičius (ATP 6) pasiekė dar vieną pusfinalį. Ketvirtfinalyje serbas nugalėjo sensaciją praeitame etape pateikusį Džoną Millmaną (ATP 55), jų akistata neužtruko , o galutinis rezultatas 6-3, 6-4, 6-4.

Visas ketvirtfinalio mačas truko 2 valandas ir 52 minutes.

Jau nuo pirmo seto matėsi akivaizdus Novako pranašumas, jis iš kart kibo į varžovo padavimą ir stengėsi kuo greičiau susikurti pranašumą, ką sėkmingai jis ir padarė pačioje seto pradžioje.

Antrame sete priešininkas iš Australijos laikėsi iki seto pabaigos ir niekaip nenorėjo atiduoti savo padavimo, tačiau būtent seto pabaigoje jam atsilaikyti nepavyko ir 6-oji raketė išsiveržė į priekį setais 2:0.

Trečiame sete mačo nugalėtojas toliau neleido atsipalaiduoti varžovui ir laimėjo jo padavimą, tiesa 55-oji raketė lengvai nepasidavė ir išlygino rezultatą. Atėjus seto pabaigai Džonas vėl pralaimėjo savo padavimą, o Novakas lengvai užbaigė mačą savo padavime.

Šiame mače Novakas turėjo net 20 galimybių laimėti varžovo padavimą, tiesa tik keturias išnaudojo.

Už patekimą į pusfinalį Novakas gaus 925,000 $ ir 720 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia Kei Nišikoris (ATP 19), tai bus jau 16-oji jų akistata

Statistika:
djoko-1

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...