N. Džokovičius įveikė japoną ir pateko į ketvirtfinalį Tokijuje

Geriausias pasaulio tenisininkas sėkmingai iškovojo dar vieną pergalę Japonijoje vykstančiame ATP 500 turnyre. Novakas Džokovičius per du setus nugalėjo vietinį žaidėją Go Soedą (ATP 133) ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Galutinis rezultatas 6-3, 7-5, o korte dalyviai praleido 1 valandą ir 36 minutes.

Susitikimo pradžioje japonas bandė spausti reitingo lyderį, tačiau nesėkmingai ir rezultatas nepakito. Tiesa, serbas taip pat ilgai nelaukė ir gana greitai susikūrė pranašumą, kurį vėliau padvigubino.

Antrame sete vyko atkaklesnė kova, o į priekį išsiveržęs N. Džokovičius neišlaikė pranašumo ir leido G. Soedai išlyginti rezultatą.

Visgi, lygus rezultatas nebuvo pakankamai ilgai ir mačo favoritas vėl išsiveržė į priekį bei išvengė pratęsimo.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 52,125 $ ir 90 reitingo taškų.