N. Džokovičius ir R. Nadalis neturėjo problemų antrame dienos susitikime (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-05-17 08:42 Teniso TV

Lietingas Romos oras nesutrukdė pirmąjai ir antrąjai reitingo raketei lengvai pasiekti ketvirtfinalio etapą. Novakas Džokovičius (ATP 1) per du setus pranoko vokietį Filipą Kohlschreiberį (ATP 56) rezultatu 6-3, 6-0.

Visas susitikimas truko 1 valandą ir 4 minutes.

Nors pirmame sete vokietis ganėtinai ilgai sugebėjo priešintis, tačiau vis tiek pralaimėjo savo padavimo seriją ir leido serbui laimėti pirmą partiją. Antrame sete jau priešintis visiškai nepavyko ir N. Džokovičius be vargo iškovojo pergalę išrašydamas riestainį varžovui.

Kitame etape jis susitiks su J. M. del Potro (ATP 9).

Rafaelis Nadalis (ATP 2) per du vakarykščius mačus sužaidė vos 26 geimus, kiekviename mače po 13-ą. Aštuntfinalio susitikime jis pranoko gruziną Nikolą Basilašvilį (ATP 18) rezultatu 6-1, 6-0.

Antrame mače jis užtruko 1 valandą ir 2 minutes.

Tik susitikimo pradžioje Gruzijos atstovas turėjo vieną progą laimėti varžovo padavimo seriją, tačiau jos nešnaudojo. Atvikščiai nei gruzinas, Ispanijos teniso žaidėjas savo progas išnaudojo ir laimėjo beveik visus geimus susitikime.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 128,200 € ir 180 reitingo taškų. Kitame etape jis susitiks su F. Verdasco (ATP 38).

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...