N. Džokovičius aplenkė R. Federerį pagal uždirbtus pinigus turnyruose

2018-09-13 09:19 Teniso TV

Du geriausi šių laikų teniso žaidėjai apsikeitė vietomis pagal uždirbtus pinigus teniso turnyruose. Novakas Džokovičius (ATP 3) pagaliau aplenkė Rogerį Federerį (ATP 4) uždirbtų pinigų sąraše, o prie to labiausiai prisidėjo triumfas "US Open" turnyre.

Serbas po laimėto didžiojo kirčio turnyro prie savo sumos pridėjo 3,8 milijono dolerių ir dabar iš viso jis turi uždirbęs $119,100,000, o Šveicarijos tenisininkas $117,700,000.

Tokios sumos atrodo tikrai įspūdingos, tačiau reikia nepamiršti svarbaus faktoriaus, kad Rogeris visgi karjerą pradėjo kur kas anksčiau ir tais laikais prizai tikrai nebuvo tokio dydžio.

Užtenka vien pažiūrėti į laimėtus didžiojo kirčio titulus, kurių Novakas turi 14, o Rogeris 20.

Palyginimui galime panaudoti "US Open" turnyro prizinį fondą, šiais metais jį sudarė 20,456,000 $, o kai pirmą kartą jame triumfavo šveicaras turnyro prizinis fondas buvo 6,032,000 $.

Visgi Novakui dar daug reikia uždirbti, kad aplenktų bendroje sumoje savo priešininką. 4-oji pasaulio raketė iš rėmėjų gauna kur kas daugiau pinigų, o naujausia sutartis su "Uniqlo" firma jam uždirbo didelę pinigų sumą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...