N. Džokovičiaus treneris: R. Federeris senamadis, apie karjeros pabaigą jis negalvoja

Visi žino, kad artėja ta diena, kai Rogeris Federeris pasakys, kad baigs karjerą, tačiau pagal Novako Džokovičiaus trenerį, tai įvyks negreitai, o pats žaidėjas tikrai apie, tai negalvoja.

Marijanas Vajda, kuris šiais metais vėl pradėjo treniruoti serbą prabilo apie didžiausius jo "priešus" į titulus. Įdomiausią mintį jis pateikė apie R. Federerį ir jo mąstymą. "Tai yra nuostabu, kad jis vis dar žaidžia 37-erių metų, taip jau yra su praeities žaidėjais, mes niekada nenorėjome, kad tai pasibaigtu (mūsų karjeros), kol mum 30 metų. Anksčiau buvo Džonas Newcombe, kuris žaidė iki 37-erių, Džimi Connorsas, kuris žaidė net iki 41 metų." sakė N. Džokovičiaus treneris.

Taip pat jis pridėjo, kad šveicaras yra šiek tiek senamadis, jis mąsto kaip žaidėjai anksčiau, todėl vis dar nenori baigti karjeros, jis jaučiasi gerai žaisdamas.

Žinoma pagal trenerį nėra lengva tokiame amžiuje žaisti, jis žymiai vyresnis, tad jam reikia daugiau treniruotis ir ruoštis, tačiau mes matome rezultatus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts