Mįslingi simboliai and N. Džokovičiaus batų: ką jie turi bendro su Nikola Tesla?

2019-01-13 18:52 Teniso TV

Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius jau keletą metų yra savo karjeros pike. Nors serbų tenisininko gyvenime daug kas keitėsi, gerbėjams pro akis nepralsydo ant jo aprangos išlikę tam tikri simboliai. Anksčiau turėjęs sutartį su sporto aprangos grandu „Adidas“, o dabar žaidžiantis su „Asics“ sportiniais batais, N. Džokovičius vis dar ant jų graviruoja tas pačias tris figūras.

Pirmasis simbolis tai stilizuota „D“ raidė, kuri yra tenisininko skiriamasis ženklas. Jis buvo sukurtas dar 2011-aisiais ir, pasak žaidėjo, jam reiškia individualumą. Tai N. Džokovičiui primena, kaip svarbu yra kasdien stengtis būti savimi ir nesekti jokių standartų ar madų. Dar vienas įdomus, bet kiek mažiau matomas simbolis kilęs iš japoniškos streso atsikratymo technikos „Reiki“. Šis ženklas reiškia energiją, kuri yra sukoncentruota čia ir dabar, o serbui tai simbolizuoja 100% atsidavimą.

Kalbėdamas apie paskutinį ženklą ant savo batų, tenisininkas atskleidžia ir savo idealizuojamą asmenybę. Tai žymus amerikiečių išradėjas Nikola Tesla turėjęs ir serbiško kraujo. Būtent karvelis ir primena jam apie šį didį žmogų, kurio darbai pakeitė žmonijos gyvenimą. Tai kartu veikia ir kaip motyvacija N. Džokovičiui.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...