Monpeljė turnyro atomazga: finale susitiks du prancūzai (VIDEO)

2018-02-10 22:00 Teniso TV

„Open Sud de France“ turnyras Monpeljė mieste artėja prie pabaigos. Į rytoj vyksiantį finalą pateko prancūzai Richardas Gasquet (ATP 33) ir Lucas Pouille (ATP 17).

Pusfinalyje puikiai žaidęs Richard Gasquet 6-4, 0-6, 6-3 įveikė pirmąją turnyro raketę Belgijos geriausią tenisininką Davidą Goffiną (ATP 7). Prancūzas nuo sezono pradžios demonstruoją įspūdingą formą, o stringantis belgas vis dar neranda savo žaidimo. Šių žaidėjų akistata truko 1 valandą ir 49 minutes, o tenisininkas iš Prancūzijos iškovojo jau 10 pergalę šiame sezone.

Mačo akimirkos :

Tuo tarpu, kitas pusfinalis buvo dar dramatiškesnis - puikiai pirmąjį setą sužaidęs dar vienas prancūzas Jo-Wilfried Tsonga (ATP 19) netikėtai pasitraukė iš mačo. Rezultatui esant 6-1, 5-5, žaidėjas nebegalėjo toliau tęsti mačo ir, lydimas priešininko, paliko kortą. Manoma, kad Jo Tsonga kentė skausmus kairiojoje šlaunyje. Lucas Pouille gavo puikų šansą bei keliauja tiesiai į finalą.

Šiame mače pasitraukęs prancūzas spėjo atlikti 10 neliečiamų padavimų ir laimėti tris varžovo padavimus.

Mačo akimirkos :

Įdomus faktas, kad šiame turnyre netikėtai iš beveik laimėto mačo pasitraukė ir Vokietijos tenisininkas Dustinas Brownas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...