Mįslingas Rogerio Federerio pasitraukimas: kas įvyko ir kodėl?

Teniso legenda Rogeris Federeris, kuris dar neseniai visus stebino pasiektais naujais rekordais ir neprilystamu žaidimu, skelbia praleisiantis visą grunto sezoną, įskaitant ir didžiojo kirčio turnyrą "Roland Garros". Mįslingas sprendimas buvo nemažas akibrokštas ne tik gerbėjams, bet ir visai teniso bendruomenei.

Prieš kelias dienas 36-erių šveicaras netikėtai Majamio turnyro pirmame rate nusileido jaunajam australiui Thanasiui Kokkinakiui (ATP 175) taip prarasdamas ir taip ilgai gintą pirmąją reitingo vietą. Visiems manant, jog Rogeriui Federeriui žaisti trukdo trauma, tikrosios priežastys vis dar lieka neišaiškintos. Pats žaidėjas savo sprendimo nekomentavo, tačiau manoma, jog šveicaras nenori rizikuoti savo sveikata žaisdamas ant grunto, kuris niekada nebuvo jo stiprioji pusė. Toks sveikatos taupymas gali būti susijęs su artėjančiu žolės sezonu arba net gi 2020 metais vyksiančiomis Olimpinėmis žaidynėmis.

Rogeris Federeris iš "Roland Garros" turnyro pasitraukia jau trečiajį kartą iš eilės. Tik vieną šio turnyro titulą turintis legendinis tenisininkas ir šiais metais liks be antrojo trofėjaus Paryžiuje.

Interviu :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts