Meksikos turnyro finale susitiks J.M. del Potro ir Fabio Fogninis

Los Cabos kietosios dangos turnyre paaiškėjo finalistai, kuriais tapo argentinietis Juanas Martinas del Potro (ATP 4) ir italas Fabio Fogninis (ATP 15) Abu žaidėjai turnyre pademonstravo puikų tenisą ir užsitarnavo vietą finale. Argentinos atstovas pusfinalyje per du setus 6-3, 7-6 įveikė bosnį Damirą Džumhurą (ATP 24), o Fabio nugalėjo britą Cameron Norrie (ATP 74) 6-4, 6-2.

Italas sužaidė įprastą mačą, jis tik kartą pralaimėjo savo padavimą priešininkui ir visą laiką viską laikė savo rankose. Jo pusfinalio akistata truko tik 1 valandą ir 14 minučių.

Tuo tarpu 4-oji raketė turėjo kaip reikiant paplušėti, kad pasiektų finalą. Juanas akistatą pradėjo nuo savo padavimo pralaimėjimo ir turėjo lyginti rezultatą, jo laimei jis, tai padarė jau sekančiame geime. Seto pabaigoje dar kartą laimėjęs bosnio padavimą jis pranašumo jau nepaleido ir triumfavo pirmame sete.

Antrasis setas prasidėjo puikiai, finalistas iš karto laimėjo varžovo padavimą ir šį pranašumą laikė iki lemiamo momento, kai rezultatas tapo 5-4. Visgi bosnis nepasidavė ir neleido mačo užbaigti aukštaūgiui iš Pietų Amerikos, jis išlygino rezultatą į 5-5, o mačas netrukus nusikėlė į pratęsimą.

Net ir pratęsime Argentinos Tandilo bokštą kamavo problemos, varžovas netgi turėjo susikūręs setbolą, tačiau jo neišnaudojo ir mačas pasibaigė bosnio pralaimėjimu.

Iš viso šis pusfinalis truko 1 valandą ir 43 minutes.

Už patekimą į finalą abu tenisininkai gaus 67,220 $ ir 150 reitingo taškų.