Maskvoje bus naujas čempionas, praeitų metų nugalėtojas krito prieš 217-tą raketę

Maksvoje vykstantis ATP250 turnyras jau pirmame etape atsisveikino su praeitų metų nugalėtoju Damir Džumhuru (ATP 39), kuris praras nemažą sumą taškų dėl nesėkmės. 2017 metų nugalėtojas po trijų setų kovos krito prieš baltarusį Egorą Gerasimovą (ATP 217).

Galutinis akistatos rezultatas 6-1, 6-7, 6-2, o visa akistata truko 1 valandą ir 45 minutes.

Jau pirmame sete pukiai žaidžiantis mūsų kaimynas neturėjo problemų ant savo padavimų ir žaidžiant varžovo taškus. Jis laimėjo dvi padavimų serijas ir užtikrintai išsiveržė į priekį.

Antrame sete baltarusis vėl turėjo pranašumą, tačiau bosnis rezultatą sugebėjo išlyginti ir setą nukelti į pratęsimą. Tiesa dar viename momente 39-oji raketė galėjo laimėti setą, tačiau neišnaudojo setbolo.

Visgi pratęsimą geriau sužaidė buvęs nugalėtojas, kuris palaužė galingus varžovo padavimus iš išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas iš pradžių klostėsi atkakliai, tačiau įpūsėjus setui E. Gerasimovas pradėjo žaisti kur kas sėkmingiau ir vėl laimėjo dvi D. Džumhuro padavimo serijas kas jam leido triumfuoti mače.

Už patekimą į sekantį etapą žaidėjai gaus 14,630 $ ir 20 reitingo taškų.

Iš praeitų metų finalistų liko tik R. Berankis.