Martinas Kližanas nugalėjo Staną Wawrinką ir pateko į finalą Rusijoje (VIDEO)

2018-09-22 17:22 Teniso TV

Sankt Peterburge vykstančiame turnyre paaiškėjo pirmasis finalininkas, o juo tapo Martinas Kližanas (ATP 65), kuris pusfinalio etape įveikę buvusią trečią pasaulio raketę Stanislą Wawrinką (ATP 88). Tenisininkai sužaidė tikrą trilerį, kuris truko tris setus, o galutinis rezultatas 4-6, 6-3, 7-5 slovako naudai.

Visa akistata truko 2 valandas ir 19 minučių.

Nors pirmą setą gana nesunkiai laimėjo šveicaras, kuris mačo pradžioje susikūrė vieno padavimo pranašumą ir jį išlaikė iki seto pabaigos. Antrasis setas sėkmingiau susiklostė 65-tai raketei, kuri irgi vieno padavimo pranašumu laimėjo setą.

Visgi lemiamas setas susiklostė žymiai atkakliau. Iš pradžių 88-oji raketė palaužė savo varžovo padavimų seriją ir pirmavo, tačiau mažiausio pranašumo neužteko, o Martinas rezultatą išlygino gana greitai.

Setui einant į pabaigą 2012 metų šio turnyro nugalėtojas vis labiau kibo į šveicaro padavimą, kas davė vaisių ir jis sugebėjo įgyti lemiamą pranašumą.

Tai buvo pirmoji Martino pergalė prieš Staną iš keturių susitikimų, o už patekimą į finalą jis gaus 101,890 $ ir 150 reitingo taškų.

Statistika:
klizan

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...