Maroko turnyro nugalėtoju tapo 355-oji raketė, finale įveikusi geriausią Didžiosios Britanijos tenisininką

Marakeše ant molio dangos vykusiame turnyre nugalėtoju tapo Pablo Andujaras (ATP 355), kuris finale įveikė Kyle Edmundą (ATP 26). Tenisininkų kova truko vos valandą ir 23 minutes, o galutinis rezultatas 6-2, 6-2 ispano naudai.

Tai yra pirmasis tenisininko titulas nuo 2014 metų, kai jis triumfavo Ženevoje, tačiau, tai ne pirmasis laimėtas turnyras, vos prieš savaitę Pablo laimėjo Challenger turnyrą namuose.

Priminsime, kad nugalėtojas į tenisą grįžo po traumų, kurias gydėsi du metus, geriausias jo pasiektas reitingas 32-oji vieta.

Finalo kovoje Didžiosios Britanijos atstovas nerado būdo kaip priešintis patyrusiam 32-ejų metų žaidėjui, o visos susikurtos progos kibti į varžovo padavimą buvo nesėkmingos.

Turnyro nugalėtojas gaus 89,435 € ir 250 reitingo taškų.