Nikas Kyrgiosas sureagavo į Marion Bartoli pareiškimą: Nikas Kyrgiosas ir Gaelis Monfilsas niekada netaps vyrais

2018-07-09 09:14 Teniso TV

Vimbldono turnyro metu viena iš buvusių teniso žaidėjų pareiškė labai rimtą pareiškimą, kuriame buvo matomas aiškus nusistatymas prieš ATP ture dalyvaujančius tenisininkus. Prancūzė Marion Bartoli, kuri kažkada buvo 7-oji pasaulio raketė viename iš interviu pasakė "Jie yra apgailėtini, vaikai ir negali tapti vyrais, jie švaisto savo gyvenimą".

Po tokio pasisakymo ji sulaukė daug dėmesio, o ypatingai iš australo Niko Kyrgioso (ATP 18), kuris Facebook paskyroje parašė specialų pranešimą. Cituodamas jos žodžius, jis pridūrė "Kas tu esi tokia, kad teistum mūsų pasirinkimus ir kelią? Kas tu tokia, kad sakyti kaip mums gyventi? Tu nežinai ką mes turėjome ištverti per karjerą, kad mums aiškintum.

Australijos teniso žaidėjas taip pat pridūrė, kad nors prancūzė turėjo šiek tiek sėkmės per savo karjerą, tačiau ji neturi teisės aiškinti kitiems ir sakyti kaip reikia kažką daryti.

Norime priminti, kad Marion Bartoli šiais metais bandė sugrįžti į tenisą, tačiau patyrė fiasko.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...