Mamų dvikovoje Indian Velse S. Williams nugalėjo V. Azarenka (VIDEO)

Twitter nuotr.
2019-03-09 08:00 Teniso TV

Buvusios pirmosios pasaulio raketės, o dabar jaunos mamos susitiko antrame Indian Velso turnyro etape. Serena Williams (WTA 10) po dviejų setų kovos palaužė baltarusės Viktorijos Azarenkos (WTA 48) pasipriešinimą ir keliaus į trečią turnyro etapą.

Amerikietei, tai buvo pirmoji kova, o mūsų kaimynė spėjo jau apšilti, tačiau daugiau pasipriešinti nepavyko ir JAV tenisininkė šventė pergalę rezultatu 7-5, 6-3. Visas susitikimas truko net 2 valandas ir 8 minutes.

Jau pirmame sete vyko arši kova, kurioje tenisininkės ne kartą keitėsi padavimų serijomis. Visgi pabaigoje 10-oji raketę lemiamą kartą palaužę varžovės geimą ir laimėjo pirmą susitikimo dalį.

Antrame sete baltarusė jau pirmame geime įgijo pranašumą, tačiau netrukus rezultatas vėl tapo lygus. Kiek vėliau du kart šio turnyro nugalėtoja pati susikūrė pranašumą ir triumfavo akistatoje.

Už patekimą į trečią turnyro etapą žaidėjos gaus 48,775 $ ir 65 reitingo taškus. Dabar S. Williams lauks akistata su G. Muguruza (WTA 20).

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...