Amerikiečių tenisininkė pradėjo teismo procesą dėl per dažno dopingo testavimo

2018-04-15 13:57 Teniso TV

Amerikeitė Madison Brengle (WTA 83) padavė į teismą dvi organizacijas - Moterų teniso asociaciją (WTA) ir Tarptautinę teniso federaciją (ITF). Ji teigia, jog dažnas kraujo mėginių ėmimas dopingo testui jai sukėlė žalingų sveikatos pasekmių ir pareikalavo 10 mln. dolerių kompensacijos.

Madison Brengle buvo diagnozuotas retas sveikatos sutrikimas, kurį galimai ir sukėlė per dažnas badymas adatomis, tačiau po to, kai amerikietė pasiskundė, į jos skundus nebuvo sureguota, tad tenisininkė nusprendė kreiptis į aukštesnes institucijas. Ji siekia ne tik kompensacijos, bet ir asociacijų supratingumo bei daugiau dėmesio žaidėjų sveikatai.

Į šį ieškinį WTA bei ITF kol kas nieko konkretaus neatsakė. Tai jau antras teniso asociasijų susidūrimas su teismu per kelis mėnesius - anksčiau kanadietė Eugenie Bouchard bylinėjosi su JAV teniso asociacija (USTA) dėl traumos, kurią patyrė netinkamų sąlygų dėka.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)...