Mačo klastojimu kaltinamas Fernando Verdasco pateko į pusfinalį, Fabio Fognini įveikė argentinietį

2018-07-20 15:36 Teniso TV

Ispanas Fernando Verdasco (ATP 33) sėkmingai pasirodė ir ketvirtfinalio etape, kur susitiko su savo tautiečiu Pablo Carrena Busta (ATP 13). Ispanų dvikova ilgai netruko, o nugalėtojas paaiškėjo per du setus, juo tapo 33-oji pasaulio raketė, kuri 6-4, 6-2 įveikė priešininką.

Tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 26 minutes.

Kasmet šiame turnyre gerus rezultatus rodantis Fernando ir vėl įveikė aukštesnę raketę už save. Jis visapusiškai atrodė geriau ir išsaugojo visas varžovo susikurtas progas laimėti jo padavimą.

Visai neseniai pasirodė pranešimas, kad ispanas yra kaltinamas mačo rezultato klastojimu Vimbldono pirmame etape, kur su savo porininku pralaimėjo akistatą. Kalbos jam netrukdo rodyti puikių rezultatų.

Kitas į pusfinalį patekęs žaidėjas yra Fabio Fognini (ATP 15), kuris be didesnio vargo nugalėjo Frederico Delbonis (ATP 87). Galutinis mačo rezultatas 6-4, 6-3, o visa akistata truko 1 valandą ir 23 minutes.

Italas šiame mače pasirodė žymiai geriau nei pirmame, tiesa jis suklupo tiek pirmame, tiek antrame sete, kai atliko savo padavimą laimėti setui. Iš septynių tarpusavio akistatų ši buvo vienintėlė kuri truko tik setus.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gaus 25,515 € ir 90 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...