M. Šarapova pirmą kartą pasiekė pergalę ant žolės nuo 2015 metų

Viena geriausių Rusijos teniso žaidėjų iškovojo ilgai lauktą pergalę ant žolės dangos, Maljorkoje vykstančiame turnyre. Marija Šarapova (WTA 85) per du setus pranoko savo varžovę Viktoriją Kuzmovą (WTA 46) ir pateko į aštuntfinalio etapą.

Rusė pergalę pasiekė rezultatu 7:6, 6:0, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 31 minutę.

Pirmame sete vyko permaininga kova, o abi dalyvės turėjo galimybę pirmauti sete su geimo pranašumu. Visgi, abi žaidėjos pasiekė pratęsimą, kuriame vyko įnirtinga ir ilga kova, tačiau ją laimėjo Rusijos atstovė.

Po pralaimėto pratęsimo pirmoje partijoje, slovakė tiesiog palūžo ir antrame sete jau nebepajėgė priešintis visiškai.

Penkis mėnesius dėl traumos nežaidusi M. Šarapova džiaugėsi pergale, o paskutinį kartą ji ant žolės laimėjo 2015 metų Vimblodno turnyro ketvirtfinalyje.

Už patekimą į kitą etapą ji gaus 2,742 € ir 30 reitingo taškų. Kitame etape jos laukia A. Kerber.