M. Raoničius neatsilaikė prieš amerikietį, G. Monfilsas apmaudžiai pralaimėjo S. Tsitsipui (VIDEO)

2018-10-09 11:23 Teniso TV

Šanchajaus Masters turnyras daugeliui teniso žvaigždžių prasidėjo nesėkmingai, ypatingai vyresnio amžiaus dalyviams. Milošas Raoničius (ATP 20) nerado kelio į pergalę trijų setų kovoje prieš McDonaldą Mackenzię (ATP 78). Galutinis jų akistatos rezultatas 6-3, 5-7, 6-3.

Visa akistata truko 1 valandą ir 56 minutes.

Jau nuo pirmo seto jaunasis amerikietis atrodė kur kas judresnis ir labiau motyvuotas ir to dėka jis išsivėržė į priekį setais. Nors antrame sete ir pavyko palaužti varžovą pabaigoje, tačiau trečiame sete 78-oji raketė vėl perėmė viską į savo rankas.

Kitame mače prancūzas Gaelis Monfilsas (ATP 37) turėjo pripažinti jaunojo graiko Stefano Tsitsipo (ATP 15) talentą ir sugebėjimus, kurių dėka jis 7-6, 4-6, 6-4 laimėjo akistatą.

Visa kova truko 2 valandas ir 23 minutes.

Pirmame sete tik po pratęsimo paaiškėjo seto nugalėtojas, nors abu žaidėjai galėjo įgyti pranašumą anksčiau. Antrasis setas sėkmingiau susiklostė prancūzui, kuris išlygino bendrą rezultatą.

Visgi trečiasis setas buvo nelengvas abiems sportininkams, bet viskas sėkmingiau susiklostė Graikijos atstovui.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 46,745 $ ir 45 reitingo taškus.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...