M. Čiličius neatsilaikė prieš R. Albotą ir netikėtai krito pirmame etape

Sinsinačio „Masters“ turnyro startas šiais metais nebuvo sėkmingas daugeliui žinomų žaidėjų, o tarp jų ir Marinui Čiličiui (ATP 18), kuris nusileido Moldovojis atstovui Radu Albotui (ATP 39).

Galutinis rezultatas 4-6, 6-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 56 minutes.

Mačas klostėsi beveik lygiai, tačiau 39-oji raketė mažu žingsniu pralenkdavo, kur kas galingesnį varžovą ir pirmame sete sugebėjo susikurti pranašumą.

Antrame sete abu dalyviai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau to nepadarė ir teko žaisti pratęsimą. Jame po permainingos kovos R. Albotas pasiekė puikią pergalę.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 39,120 $ ir 45 reitingo taškus.