M. Čiličius, N. Kyrgiosas ir G. Dimitrovas po sunkaus antro etapo pateko į aštuntfinalį

2018-08-16 11:25 Teniso TV

Vieni iš pretendentų laimėti šį turnyrą po sunkaus antro etapo pateko į aštuntfinalį Sinsinačio masters turnyre. Marinas Čiličius (ATP 7) po ilgos trijų setų kovos nugalėjo rumuną Marių Copilą (ATP 92). Nors priešininkas buvo iš šimtuko galo, tačiau 7-tai raketei prireikė net trijų setų, kad pasiektų pergalę, o galutinis rezultatas 6-7, 6-4, 6-4.

Tenisininkai korte praleido net 2 valandas ir 19 minučių, o tuo tarpu rumunas spėjo atlikti 16 ace'ų. Kitame etape Marinas susitiks su rusu Karenu Chačanovu (ATP 27).

Nikolas Kyrgiosas (ATP 18) nugalėjo Borną Čoričių (ATP 21), kuriam prieš du metus šiame turnyre ir taip pat antrame etape nusileido per tris setus. Šiais metais po taip pat trijų setų kovos 7-6, 0-6, 6-3 australas nugalėjo kroatą ir pateko į aštuntfinalį.

Jų akistata truko 1 valandą ir 50 minučių per šį laiką Australijos atstovas pademonstravo puikų padavimą ir atliko 16 padavimų be atsako.

Priminsime, kad Nikas praeitais metais pasiekė finalą.

Grigoras Dimitrovas (ATP 5) savo pirmoje kovoje taip pat turėjo problemų, jis akistatoje prieš Michailą Zverevą (ATP 44) turėjo sužaisti 25 geimus. Bulgaras pergalę pasiekė rezultatu 7-6, 7-5, o akistata truko 1 valandą ir 41 minutę.

Penktoji raketė turėjo problemų su padavimu ir paduodant suklydo 7 kartus, o tuo tarpu vokietis atliko 8 ace'us.

Kitame etape jo lauks akistata su Novaku Džokovičiumi (ATP 10). Priminsime, kad Grigoras praeitais metais triumfavo šiame turnyre.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...