M. Čiličius išpildė savo svajonę ir triumfavo Davis’o taurėje su Kroatija (VIDEO)

2018 metų sezonas oficialiai baigtas, o jį uždarė finalinės Davis'o taurės kovos. Šiais metais šios kovos buvo dar labiau ypatingos, nes toks formatas buvo rengiamas paskutinį kartą, o Prancūzija ir Kroatija galėjo save įrašyti į istoriją.

Po trijų dienų kovos nugalėtojais tapo kroatai, kurie iškovojo tik antrą karjeros titulą bei nugalėjo titulą ginančius prancūzus.

Finalinį tašką padėjo Marinas Čiličius (ATP 7), kuris nugalėjo Luca Pouille (ATP 32) rezultatu 7-6, 6-3, 6-3 ir atvedė savo rinktinę į triumfą.

Jau pirmą dieną Kroatija po vienetų kovų pirmavo 2-0, nes Borna Čoričius nugalėjo Jeremy Chardy, o jau minėtas M. Čiličius nugalėjo Jo Tsongą.

Antroje dienoje po dvejetų mačo prancūzai sušvelnino bendrą rezultatą. Nicolas Mahutas (ATP dvejetai 11) ir Herbertas Huguesas (ATP dvejetai 12) įveikė Ivaną Dodigą (ATP dvejetai 35) bei Matę Pavičių (ATP dvejetai 4).

Tai antrasis Davis'o taurės titulas Kroatijai.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts