Lygiai prieš 20-metį R. Federeris žengė į profesionalų tenisą

2018-12-22 10:19 Teniso TV

Prestižinį jaunių turnyrą „Orange Bowl“ laimėjęs bei dabar jau teniso legenda tapęs Rogeris Federeris (ATP 3) taip pradėjo savo pirmuosius žingsnius profesionalų ture. Nugalėjęs savo didžiausią jaunystės priešininką, jis užsitarnavo galimybę žaisti tarp geriausiųjų. Beje, tą patį turnyrą 2007-aisiais laimėjo ir Ričardas Berankis.

1998 metais turnyro finale jaunasis šveicarų tenisininkas susitiko su jau karjerą baigusiu savo bendraamžiu Guillermo Coria. Nepaisant to, jog jis buvo pirmoji jaunių raketė, šveicaras jį nugalėjo ir užsitikrino vietą tarp suaugusiųjų. 16-metis tuomet dalyvavo pirmuose jaunių didžiojo kirčio turnyruose ir buvo nesustabdomas. Pirmojo savo sezono starte pralaimėjęs vos kelis setus, jis buvo pakviestas treniruotis su Šveicarijos nacionaline teniso rinktine.

Visi tolimesni R. Federerio pasiekimai jau tapę istorija. Kiekvienas teniso gerbėjas žino, jog tai neeilinis žmogus teniso istorijoje, pasiekęs daugybę rekordų bei dar iki šiol demonstruojantis tobulą techniką ir charakterį.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...