Liūdnos naujienos iš „Indian Wells“ turnyro – dėl viruso grėsmės nevyks

Teniso pasaulį apskriejo liūdnos naujienos, kurios paveikė tiek žaidėjus, tiek šio sporto fanus. Dėl pasaulyje tvyrančios baimės susijusios su "ConVid-19" viruso buvo atšauktas ATP ir WTA turnyras Indian Velse, kuris yra vienas iš pagrindinių turuose.

Tokia žinia pritrenkė visus, nes paskelbimas, kad turnyras nevyks įvyko galima sakyti išvakarėse, kai žaidėjai jau buvo pasiruošę pirmoms dvikovoms. Varžybose turėjo dalyvauti ir Ričardas Berankis, kuris dėl šio iššūkio praleido Daviso taurės kovas Šiauliuose.

Turnyras kasmet pritraukia per 400 tūkstančių žiūrovų, o daugelis jau buvo susiplanavę stebėti karščiausias kovas JAV. Tikriausiai didžiausią smūgį patyrs žaidėjai, kurie neturi sukaupę pakankamai lėšų, kad atvykę leistu sau nežaisti.

Prizinį fondą turėjo sudaryti 8,359,000 $, o nugalėtojas gautų 1000 reitingo taškų. Praeitame sezone pergalę šventė Dominikas Thiemas, kuris finale pranoko Rogerį Federerį.

"Twitter"

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts