Lietus nesutrukdė, po pertraukos ir pratęsimo antrajame sete Rogeris Federeris įveikė priešininką (VIDEO)

Pirmoji pasaulio raketė buvo priversta pailsėti kai pirmajame jo mače prasidėjo lietus ir nežadėjo greitai baigtis. Visgi po pertraukos grįžęs į kortą šveicaras ir toliau demonstravo užtikrintą tenisą Indian Velso turnyre. Savo pirmame mače Rogeris Federeris (ATP 1) nugalėjo Frederiką Delbonį (ATP 67) per du setus, rezultatu 6-3 7-6.

Neskaičiuojant lietaus pertraukos tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 43 minutes.

Įdomus faktas, kad šiame mače tenisininkas iš Argentinos susikūrė daugiau galimybių laimėti priešininko padavimą, nei pats turėjo grėsmę pralaimėti savo padavimą.

Šiame sezone dar nepralaimėjęs Šveicarijos tenisininkas kitame etape susitiks su serbu Filipu Krajinovičiumi (ATP 28).