LaverCup: Prie Europos komandos prisijungs ir Novakas Džokovičius, pasaulio komandoje du argentiniečiai ir Vimbldono finalistas

2018-07-20 09:44 Teniso TV

Šių metų LaverCup turnyras taip pat susilaukė daug dėmesio, o komandų kapitonai toliau ieško pasitprinimo savo komandai. Europos rinktinės kapitonas Bjornas Borgas džiaugiasi, kad prie komandos prisijungs vienas iš geriausių planetos tenisininkų Novakas Džokovičius (ATP 10), kuris šiemet iškovojo Vimbldono titulą.

"Novakas yra puikus teniso čempionas, aš labai džiaugiuosi, kad jis galės prisijungti prie mūsų Europos komandos šiais metais. Jis tikras komandos žaidėjas, aš mačiau kiek jis atiduoda savęs tokiame klimate. Aš neabejoju, kad Novakas kaip ir Rogeris bus puikus lydėris ir atiduos visą save" sakė Bjornas Borgas.

Prie pasaulio komandos prisijungs ir du puikūs Argentinos teniso žaidėjai, Juanas Martinas del Potro (ATP 4) ir Diego Švarcmanas (ATP 12). Pirmasis argentinietis džiaugiasi, kad galės prisijungti prie komandos šiais metais, nors tą padaryti norėjo ir praeitais metais. Nors praeitais metais jis žaisti negalėjo, tačiau stebėjo viską per televizorių.

Pasaulio komandoje taip pat išvysimę Johną Isnerį, Keviną Andersoną ir Kei Nišikorį.

Europos komandos galutinis sąrašas nėra žinomas, o praeitų metų dalyvis Tomašas Berdychas praleis šį turnyrą dėl sveikatos problemų.

Taip pat nėra žinoma ar Rafaelis Nadalis šiais metais grįš į Europos komandą.

Priminsime, kad praeitais metais Rodo Laverio taurę iškovojo Europos rinktinė. Šiais metais varžybos vyks Čikagos mieste liepos 21-23 dienomis.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...