LaverCup: Europiečiai laimėjo tris vienetų mačus, tačiau R. Federeris ir N. Džokovičius apmaudžiai pralaimėjo dvejetų akistatą (VIDEO)

2018-09-22 09:48 Teniso TV

Prasidėjęs LaverCup šių metų turnyras iš kart geriau susiklostė Europos komandai, kuri turi nemažą pranašumą prieš pasaulio komandą. Pirmasis į kovą stojo bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP 7), kuris be didesnio vargo uždirbo pirmą tašką savo komandai nugalėdamas amerikietį Francį Tiafoe (ATP 40). Galutinis pirmosios akistatos rezultatas 6-1, 6-4.

Video:

Antrame mače susitiko britas Kailas Edmundas (ATP 16), jam taip pat teko priešininkas iš JAV Džekas Sockas (ATP 17). Antroji dvikova klostėsi kur kas įnirtingiau ir prireikė trijų setų, po kurių 6-4, 5-7, 10-6 nugalėtoju tapo Didžiosios Britanijos geriausias tenisininkas.

Video:

Trečią pergalę Europai padovanojo belgas Davidas Goffinas (ATP 11), kuris po nuožmios ir taškas į tašką kovos sugebėjo palaužti argentinietį Diego Švarcmaną (ATP 14). Mačas pasibaigė rezultatu 6-4, 4-6, 11-9, o žaidėjai lemiamame sete kovojo iki paskutinio taško.

Taškas tarp žaidėjų

Europos komanda iškovojo tris pergales ir atrodė tikrai galingai, o pasaulio rinktinė nebeturėjo kur dėtis atėjus dvejetų akistatai. Rogeris Federeris (ATP 2) ir Novakas Džokovičius (ATP 3) vienetuose yra tikrai rimčiausi priešininkai pasaulyje, tačiau dvejetuose jų reitingas tikrai nėra aukštas, o pats šveicaras neturi reitingo.

Europiečiams teko atlaikyti amerikiečio Džeko Socko (ATP dvejetai 2) ir Kevino Andersono (ATP dvejetai 241) mestą iššūkį.

Nors pirmą setą laimėjo Rogeris su Novaku, tačiau kitus du setus be didesnio vargo laimėjo amerikietis su pietų afrikiečiu.

R. Federeris laimi pirmą setą.

Galutinis akistatos rezultatas 6-7, 6-3, 10-6.

Pasaulis laimi mačą:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...