„LaverCup“ – D. Thiemas vos pranoko D. Šapovalovą, F. Fogninis nepasipriešino Dž. Sockui

Įspūdingasis "LaverCup" turnyras startavo atkakliomis kovomis ir kiek netikėtais rezultatais. Pirmoje kovoje susitiko Dominikas Thiemas (ATP 5) ir Denisas Šapovalovas (ATP 33), kuriems prireikė net trijų setų, kad išsiaiškintų, kuris yra geresnis.

Galutinis rezultatas 6-4, 5-7, 13-11, o susitikimas truko 1 valandą ir 46 minutes.

Pirmą setą geriau sužaidė Europos rinktinės atstovas, kuris palaužė kanadiečio padavimų seriją ir išlaikė pranašumą. Tiesa, antrame sete jau geresnį žaidimą rodė varžovas, kuris greitai išsiveržė į priekį. Visgi, rezultatas netrukus tapo lygus, bet setui einant į pabaigą vėl pirmavo D. Šapovalovas.

Šiame turnyre lemiamas setas žaidžiamas pratęsimo principu iki dešimties taškų ir toks formatas pasitarnavo D. Thiemui, kuris iškovojo pergalę.

Kitame susitikime bendrą rinktinių rezultatą išlygino po traumos neseniai grįžęs Džekas Sockas (ATP 210), kuris kiek netikėtai lengvai nugalėjo Fabio Fogninį (ATP 11) iš Italijos.

Mačo rezultatas 6-1, 7-6, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 29 minutes.