Laurynas Grigelis patyrė traumą ir pralaimėjo pirmame etape

Antroji Lietuvos teniso raketė po sunkios trijų setų kovos pirmame Italijos challenger turnyro etape pralaimėjo savo priešininkui. Laurynas Grigelis (ATP 265) po sėkmingo pasirodymo Šiaurės Amerikoje ant kietosios dangos išmėgino savo jėgas ant itališko grunto. Pirmoje savo kovoje jam teko suremti raketes su italu Andrea Pellegrino (ATP 338), tačiau rezultatu 7-6, 2-6, 4-6 mūsiškis pralaimėjo.

Visa akistata truko 2 valandas ir 26 minutes.

Pirmą setą lietuvis pradėjo tragiškai, jis iš karto atidavė su savo padavimus ir paleido varžovą į priekį 3-0. Visgi aukščiau reitinge esantis žaidėjas nepasidavė ir išlygino rezultatą gana greitai, o setas pakrypo į pratęsimo pusę.

Pratęsime sėkmingiau sužaidė mūsų tautietis ir jis išsivėržė į priekį setais 1-0.

Antrame sete 265-oji raketė pajuto skausmus dešinėje kojoje ir buvo priverstas du kartus kviestis daktarą, ko pasekoje setą pralaimėjo 2-6.

Trečiasis setas taip pat nesiklostė sėkmingai, kojos skausmų kamuojamas tenisininkas pralaimėjo savo padavimą, tačiau rezultatui esant 3-5 ir paduodant varžovui, mūsų tautietis rado jėgų ir sušvelinino rezultatą. Visgi jau kitame varžovas pasiekė pergalę mače.

Už pralaimėjimą pirmame etape dalyviai taškų negauna.