Laurynas Grigelis su porininku apmaudžiai pralaimėjo finalo kovoje (ĮRAŠAS)

Laurynas Grigelis pasiekė šių metų pirmą finalą, tačiau titulo iškovoti nepavyko. Tenisininkas dalyvavo Italijos Challenger turnyre, kur savo jėgas išbandė tiek vienetuose, tiek ir dvejetuose. Lietuvis vienetų turnyrą baigė jau po kvalifikacijos etapo nusileisdamas vokiečiui, tačiau dvejetuose nužygiavo iki finalo, kuriame turėjo pripažinti priešininkų pranašumą.

Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 236) poroje su italu Alessandro Motti (ATP dvejetai 155) po sunkios ir daug jėgų pareikalavusios trijų setų kovos, rezultatu 7-5 3-6 13-15 pralaimėjo.

Kovoje dėl titulo lietuvio ir italo duetui iššūkį metė Scottas Claytonas (ATP dvejetai 145) ir Jonny O’Mara (ATP dvejetai 170).

Mačas pareikalavo daug fizinių ir emocinių jėgų, nors titulo mūsiškis neiškovojo, tačiau džiaugtis yra kuo, lietuvis grįš į TOP200 žaidėjų reitingą dvejetuose.

Titulo savininkai paaiškėjo tik per trečiąjį setą, kuriame abi poros galėjo iškovoti titulą, visgi sėkmė nusišypsojo būtent Scottui Claytonui ir Jonny O’Marai.

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts