Laurynas Grigelis iškovojo pirmą pergalę Šymkente

Antroji Lietuvos teniso raketė savo pasirodymą vienetų turnyre Kazachstane pradėjo pergale, Challenger turnyro pirmame etape jis susitiko su ispanu Enriku Lopezu Perezu (ATP 208). Laurynas Grigelis (ATP 260) po dviejų setų kovos 6-3, 7-5 šventė pergalę.

Visa akistata truko 1 valandą ir 31 minutę.

Pirmame sete mūsiškis pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau, tai suveikė kaip geras šokas ir jis pradėjo žaisti žymiai geriau. Pirmame sete jis laimėjo tris varžovo padavimus iš eilės ir išsiveržė į priekį setais 1-0.

Antrame sete mūsų tautiečiui ir vėl teko vytis varžovą, tačiau priešininkas neišlaikė pranašumo, o rezultatas tapo lygus. Seto pabaigoje lietuvis dar kartą laimėjo varžovo padavimą ir triumfavo mače.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gauna 860 $ ir 6 reitingo taškus. Kitame etape mačo nugalėtojas susitiks su Jurioj Rodionovu (ATP 456) arba Pedja Krstin (ATP 254).

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts