Laurynas Grigelis pateko į ketvirtfinalį Italijoje

Po pertraukos į teniso pasaulį grižęs lietuvis Laurynas Grigelis (ATP 273) demonstruoja pergalingą formą. Jis kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį per tris setus įveikė vietinį žaidėją Lucą Vanni (ATP 199). Galutinis mačo rezultatas 6-2, 2-6, 6-2, o visa aksitata truko 1 valandą ir 48 minutes.

Tai jau buvo 4-tas žaidėjų susitikimas ir 3 mūsiškio pergalė. Šiame mače jis žymiai pagerino pirmo padavimo pataikymo procentą ir taip pat atliko 4 ace'us. Lauryno sąskaitoje taip pat 12 susikurtų progų laimėti varžovo padavimą.

Sekantis mūsų tautiečio priešininkas jaunasis italas Marco Gian Moroni (ATP 358). Už patekimą į ketvirtfinalio etapą žaidėjai gavo po 1,260 € ir 15 reitingo taškų.