Laurynas Grigelis su porininku po dviejų pratęsimų pateko į finalą

2018-09-15 10:01 Teniso TV

Pirmoji Lietuvos dvejetų raketė ir toliau demonstruoja puikų žaidimą, kurio dėka lietuvio ir italo duetas jau finale. Laurynas Grigelis (ATP dvejetai 257) kartu su Alessandro Motti (ATP dvejetai 156) po sunkios kovos įveikė stiprų varžovų duetą Davidą Santaną (ATP dvejetai 68) ir Karlosą Berloqą (ATP dvejetai 398).

Visa akistata truko 1 valandą ir 56 minutes, o galutinis rezultatas 7-6, 7-6.

Nors mūsiškio duetas akistatą pradėjo geriau ir laimėjo varžovų padavimų seriją, tačiau išlaikyti pranašumo nepavyko, o varžovai išlygino rezultatą. Dar seto pabaigoje Laurynas su kolega iš Italijos turėjo atlaikyti varžovų spaudimą ir keletą setbolų ant savo padavimo, tačiau viskas susiklostė gerai ir netrukus pirmas setas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime viskas geriau susiklostė mūsų tautiečio duetui.

Antrame sete Laurynas ir Alessandro vėl turėjo pranašumą, tačiau varžovai eilinį kartą sugebėjo išlyginti rezultatą. Antram setui einant į pabaigą jau mūsų tautiečio pora turėjo galimybę užbaigti mačą ant varžovų padavimo serijos, tačiau dviejų mačbolų išnaudoti nepavyko ir netrukus vėl teko žaisti pratęsimą.

Lygiame pratęsime sėkmingiau sužaidė lietuvis ir italas.

Už patekimą į "Banja Luka" finalą poros gaus po 60 taškų, o tarpusavyje pora pasidalins jau 3,100 €.

Finale lauks akistata su Andrej Martin (ATP dvejetai 349) ir Hansu Podlipniku (ATP dvejetai 83).
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...