Laurynas Grigelis pateikė sensaciją JAV, įveikė trečią turnyro raketę (VIDEO)

2018-07-27 08:49 Teniso TV

Vienas iš geriausių Lietuvos teniso žaidėjų sukūrė sensaciją Binghamton Challenger turnyre, kur pirmame etape įveikė amerikietį Bjorną Frantagelo (ATP 162). Laurynas Grigelis (ATP 270) po trijų setų kovos 4-6, 6-2, 6-3 nugalėjo šimtą pozicijų aukščiau esantį priešininką ir pateko į antrą turnyro etapą.

Visa tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 41 minutę.

Nors pirmą setą mūsiškis pralaimėjo, tačiau jame matėsi arši kova ir Laurynas turėjo ne vieną progą išlyginti rezultatą.

Antrame sete mūsų tautietis iš kart kibo į varžovo padavimus ir, tai davė "vaisių", jis net tris kartus sugebėjo įveikti 162-osios raketės padavimus. Verta paminėti, kad paduoti ant set'o iš pirmo padavimo nepavyko, tačiau laimėjus dar kartą priešininko padavimą setas buvo laimėtas.

Lemiamame sete abu žaidėjai žaidė kaip lygus su lygiu ir pakankamai lengvai laimėjo savo geimus. Rezultatui esant 4-3 JAV tenisininko ranka sudrebėjo ir jis pralaimėjo savo geimą, o 270-oji raketė išsiveržė į priekį 5-3 ir ramiai užbaigė mačą.

Laurynas šiame mače atliko net 14 ace'ų ir visą mačą pasižymėjo puikiu padavimu, jis iš 44 pirmo padavimo taškų, laimėjo 39.

Už pergalę jam atiteks 7 reitingo taškai.

Įrašas:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...