Laurynas Grigelis palaužė varžovą ir pateko į ketvirtfinalį JAV

2018-07-27 19:20 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė pademonstravo ryžtą ir gerą tenisą reikiamu metu, kas leido jam patekti į ketvirtfinalio etapą Binghamton challenger turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 270) kovoje dėl patekimo į trečią turnyro etapą nugalėjo Kolumbijos tenisininką Alejando Gomezą (ATP 598) trijų setų kovoje 6-2, 3-6, 6-4.

Mūsiškis pergalę pasiekė per 1 valandą ir 35 minutes.

Nors pirmą setą lietuvis laimėjo gana nesunkiai, du kartus palauždamas varžovo padavimą, tačiau jau antrame sete varžovas pradėjo žaisti kur kas aštriau. Savo padavimą pralaimėjęs Lietuvos atstovas prarado pranašumą mače ir rezultatas tapo lygus 1-1 setais.

Lemiamo seto žaidėjai net nepradėjo, jis buvo nukeltas į kitą dieną, kurioje viską reikėjo pradėti iš naujo abiems tenisininkams. 270-oji raketė trečiame sete turėjo rimtų problemų, jis pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsilikinėjo 2-4. Visgi mūsų tautietis nepalūžo ir išlygino rezultatą, o vėliau rezultatui esant 5-4 jis dar kartą palaužė priešininko padavimą ir šventė pergalę.

Už pasiekta ketvirtfinalį Laurynas gaus 2,190 $ ir 15 reitingo taškų. Sekantis jo priešininkas 2016 metų šio turnyro nugalėtojas iš Barbadoso Darianas Kingas (ATP 174), jų akistata taip pat vyks šiandien.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...