Laurynas Grigelis nugalėjo buvusią 21-ą pasaulio raketę ir pateko į ketvirtfinalį (VIDEO)

2018-09-13 19:05 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė iškovojo pergalę "Banja Luka" turnyro aštuntfinalio etape, kuriame susitiko su buvusia 21-a pasaulio rakete. Laurynas Grigelis (ATP 259) antroje savo vienetų kovojo prieš Tomą Bellučį (ATP 274), kuris dėl traumų ir prasto sezono prarado savo reitingą, nors žaidėjas iš tiesų yra aukšto kalibro ir jis ilgai laikėsi TOP100 lygyje.

Visa akistata truko 2 valandas ir 34 minutes, o galutinis rezultatas 2-6, 7-6, 6-3

Pirmą setą lietuvis pradėjo nelabai sėkmingai ir jame atidavė du savo padavimus brazilui, kuris be didesnio vargo išnaudojo visas reikiamas progas. Nors antrasis setas taip pat prasidėjo nesėkmingai ir 274-oji raketė vėl susikūrė pranašumą, tačiau šį kartą mūsiškis išlygino rezultatą.

Antrasis setas po sunkiai laimėtų mūsų tautiečio padavimų nukeliavo į pratęsimą, o jame be didesnio pasipriešinimo pavyko išlyginti bendrą rezultatą setais.

Trečio seto pradžia vėl susiklostė nesėkmingai ir 259-oji raketė eilinį kartą atsiliko nuo priešininko. Visgi pavyko dar kartą rezultatą išlyginti, o motyvaciją praradęs pietų amerikietis neberado tinkamo žaidimo, kuris jį atvestu į pergalę ir pralaimėjo dar vieną savo padavimų seriją.

Tai buvo pirmasis šių tenisininkų susitikimas ir pirmoji Lauryno pergalė prieš brazilą.

Už patekimą į ketvirtfinalį jis gaus 2,480 € ir 18 reitingo taškų, o kitame etape jo lauks italas Alessandro Giannessi (ATP 247), kuris taip pat yra buvęs ATP reitingo šimtuko žaidėjas.

Statistika:
grig-4
Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...