Laurynas Grigelis apmaudžiai pralaimėjo ir nepateko į ketvirtfinalį Šymkento turnyre

2018-06-06 11:01 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė ir toliau dalyvauja Challenger lygio turnyruose. Lietuvis ir šį kartą pralaimėjo savo kovą dėl patekimo į ketvirtfinalį vienetų turnyre. Priminsime, kad jis taip pat dalyvauja dvejetų turnyre šiame turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 260) antrame turnyro etape nusileido jaunajam Austrijos talentui Jurijui Rodionovui (ATP 456) po trijų setų kovos.

Galutinis mačo rezultatas 4-6, 6-3, 6-7, o visas trijų setų susitikimas truko beveik tris valandas.

Pirmame sete iš karto mūsiškis išsiveržė į priekį laimėdamas varžovo padavimą, tačiau pranašumo išlaikyti nepavyko ir teko dvi savo padavimų serijas pralaimėti.

Antrame sete viskas galėjo pasibaigti greitu pralaimėjimu, 260-oji raketė atsilaikė prieš spaudimą, o jaunas varžovas pritrūkęs patirties pralaimėjo du savo padavimus ir bendras rezultatas tapo lygus 1:1.

Lemiamas setas prasidėjo nuo pralaimėto Lauryno padavimo, bet jau netrukus rezultatas buvo lygus, o dar po poros padavimų mūsų tenisininkas jau pirmavo 1-4. Rezultatui esant 3-5 ir paduodant ant pergalės Lietuvos tenisininko ranka sudrebėjo ir jis neišnaudojo dviejų mačo taškų.

Kova nusikėlė į pratęsima, kuriame sėkmingiau pasirodė būtent 456-oji raketė.

Šiame turnyre Laurynas Grigelis uždirbo 6 reitingo taškus.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...