Laurynas Grigelis pralaimėjo žinomam ispanui

2018-09-18 15:36 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė pradėjo savo pasirodymą Italijoje vykstančiame Biella Challenger turnyre. Laurynas Grigelis (ATP 244) pirmame etape susitiko su Tommy Robredo (ATP 236), kuriam pralaimėjo 4-6, 6-7.

Visa akistata truko 1 valandą ir 56 minutes.

Jau pirmo seto pradžioje lietuvis įgijo pranašumą prieš pavojingą ispaną. Visgi patyręs priešininkas sugebėjo išlyginti rezultatą ir atlaikyti dar keletą mūsiškio bandymų laimėti jo padavimą.

Nepavykus laimėti 236-osios raketės padavimo, mūsų tautietis netikėtai pralaimėjo ir savo, o varžovas vėl atlaikė spaudimą ir padavė ant seto.

Antrasis setas prasidėjo nuo Lauryno pralaimėto padavimo, o varžovas įgytą pranašumą laikė ne taip jau ilgai, nes Lietuvos sportininkas nepasidavė ir išlygino rezultatą.

Seto pabaigoje abu dalyviai galėjo palenkti setą į savo pusę, o L. Grigelis turėjo ne vieną setbolą. Visgi abu žaidėjai pasiekė pratęsimą, kuriame ispanas pasiekė pergalę.

Už pralaimėjimą pirmame etape dalyviai taškų negauna.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...