Gatineau challenger: Antroji Lauryno Grigelio kova, apžvalga ir prognozė

2018-07-18 09:44 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis (ATP 267) stos į dar vieną akistatą Kanadoje. Šį kartą jo priešininkas australas Jasonas Kubleris (ATP 114), kuris prieš savaitę jau triumfavo Kanados turnyre. Beveik dvejais metais jaunesnis priešininkas šiais metais demonstruoja puikią sportinę formą ir yra rimtas iššūkis.

Australas ant kietosios dangos šiais metais sužaidė 43 mačus ir iš jų laimėjo net 32. Visgi pagrindinis formos pakilimas prasidėjo nuo žolės dangos turnyro Anglijoje, kur jis pasiekė pusfinalį, tuomet pasirodė neblogai Vimbldono turnyre, kur įveikė kvalifikacijos etapą.

Vėliau sekė ir laimėtas turnyras Vinipege, kur Laurynas krito pirmame etape. 114-oji raketė priartėjo prie šimtuko ir tikriausiai jo tikslas patekt į jį kuo greičiau. Visgi ar ilgam užteks jėgų Australijos tenisininkui? Šito atsakyti negalime, tačiau faktas, kad žaidėjas žais antrą turnyrą iš eilės po laimėto titulo ir, tai jam gali sutrukdyti žaisti geriausią tenisą.

Lietuvis tuo tarpu iškovojo gerą pergalę pirmame šio turnyro etape, jis 6-2, 7-5 įveikė sau pažįstamą italą Stefano Napolitano. Nors mūsiškis šiais metais ant kietosios dangos sužaidė 6 mačus ir laimėjo tik 3, tačiau nuvertinti jo nereikia. Puikus padavimas, greitis ir motyvacija jam turėtų padėti kovoti šiame mače.

Nors visišku akistatos favoritu laikomas Jasonas Kubleris, tačiau Laurynas Grigelis gali pateikti staigmeną ir laimėti bent vieną setą. Toks scenarijus gali išsipildyti jei priešininkas pajus nuovargį ar šiek tiek atsipalaiduos dėl pastarųjų savo pasiekimų.

Mačas vyks 18:00 Lietuvos laiku.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...