Laurynas Grigelis įveikė paskutinį priešininką ir pateko į pagrindinį turnyro etapą Ispanijoje

2018-09-03 20:25 Teniso TV

Antroji Lietuvos teniso raketė sėkmingai baigė pasirodymą Sevilijos Challenger atrankoje ir pateko į pagrindinį turnyrą etapą. Laurynas Grigelis (ATP 261) paskutinėje atrankos kovoje nugalėjo ispaną Bernabę Zapatą Mirallesą (ATP 276) per tris setus.

Šis mačas truko dvi valandas, o galutinis rezultatas 6-3, 4-6, 6-3.

Akistata prasidėjo nuo gero lietuvio žaidimo, kuris susikūręs vienintelę progą laimėti varžovo padavimą ją išnaudojo, o varžovas pasikėsinti į mūsiškio padavimą nesugebėjo.

Antrasis setas jau buvo atkaklesnis ir ispanas žaidė geriau, tiesa abu žaidėjai demonstravo gerą žaidimą ir du kartus apsikeitė padavimais. Visgi setą laimėjo ispanas, kuris vienu kartu daugiau laimėjo priešininko padavimą.

Lemiamas setas jau sėkmingiau susiklostė Laurynui, nors jis taip pat kartą pralaimėjo savo padavimą, tačiau net tris kartus laimėjo varžovo padavimą.

Šį Ispanijos tenisininką įveikia jau antrą kartą, kartu jis atsirevanšavo už praeitų metų pralaimėjimą šio turnyro pirmame etape.

Už patekimą į pagrindinį etapą Laurynas jau užsitikrino 5 reitingo taškus.

Pagrindinio turnyro pirmame etape mūsų tautietis susitiks su indu Ramkumaru Ramathanu (ATP 134).

Statistika:
lauris
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...