Laurynas Grigelis JAV dvejetų turnyre pateko į ketvirtfinalį

2018-07-24 11:00 Teniso TV

Binghamton challenger turnyre dalyvaujantis geriausias Lietuvos dvejetų teniso žaidėjas Laurynas Grigelis (ATP 224) po sunkios trijų setų kovos įveikė pirmą etapą. Kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį lietuvis poroje su Alessandro Bega (ATP dvejetai 624) nugalėjo Lucas Catarina (ATP dvejetai 1053) ir Hugo Griener (ATP dvejetai -) rezultatu 3-6, 6-2, 10-8.

Visa akistata truko 1 valandą ir 19 minučių.

Pirmą setą kiek netikėtai laimėjo mūsiškio priešininkai, kurie savo pirmą padavimą sete pralaimėjo, tačiau vėliau du kart palaužė lietuvio ir italo padavimą ir triumfavo sete.

Antrasis setas klostėsi permainingai, tačiau 224-osios raketės pora pademonstravo geresnį tenisą ir tris kartus laimėjo varžovų padavimus, to pakako, kad rezultatas setais būtų lygus.

Lemiamo seto pratęsimas klostėsi labai permainingai ir abi poros turėjo puikias progas laimėtį mačą, tačiau svarbiausiais momentais geriau sužaidė Laurynas Grigelis ir jo porininkas.

Už pergalę lietuvis jau užsitikrino 7 reitingo taškus. Jo dar laukia vienetų akistata prieš Bjorną Frantagelo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...